Nedaudz informācijas par mums

     Esam ģimenes uzņēmums no Cēsu novada ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi kaktusu un citu sukulentu audzēšanā. Lielākā īpašuma iegāde ļāva mums attīstīties straujāk. Esam izauguši tik tālu, ka vēlamies piedāvāt saviem klientiem veselīgus, pareizi audzētus augus, sēklas un dārza puķes, ka arī gadiem iegūtas zināšanasMēs koncentrējamies uz to, lai augi būtu pareizas formas, veselīgi, bez kaitēkļiem un citām slimībām. lai sēklas tiktu ievāktas pareizā laikā un tiktu glabātas atbilstošos apstākļos. Sēklas tiek regulāri sētas un tiek pārbaudīta dīgtspēja. 

     Esam atvērti visam jaunam un turpinām iepazīt augu pasauli. Regulāri apmeklējot augu izstādes Latvijā un Eiropā, esam pamanījuši, ka katru gadu tendences augu pasaulē mainās, bet ir novērojams, ka arvien vairāk jaunu cilvēku un pat bērnu iemīl sukulentu pasauli un apvienojās dažādās biedrībās. Dārza puķu šķirnes strauji palielinās un katru gadu parādās ar vien jaunas, līdz šim neredzētas, šķirnes, kas priecē jebkuru kolekcionāru vai parasto augu cienītāju. 

     Sākoties Covid laikam bijām pārtraukuši piedalīties tirdziņos, bet plānojam atsākt izbraukumu tirdzniecību ar 2023. gada pavasari, iepriekš paziņojot par to jaunumu sadaļā. Pašlaik esam arī piebremzējuši jaunās siltumnīcas būvniecību sakarā ar lielu būvmateriālu cenu pieaugumu.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.